.Nowoczesne Rozmowy #2 Prawa kobiet

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach projektu #NowoczesneRozmowy, którego tematem będą PRAWA KOBIET – 12.07.2017 r. (środa) godz. 18:00 w biurze .Nowoczesnej przy ul. Św. Antoniego 21.

Pierwszą prelegentką będzie Katarzyna Lubiniecka-Różyło, wicepełnomocniczka Kongresu Kobiet Wrocław, która opowie o reprodukcyjnych prawach kobiet, w tym o  prawie do aborcji, dofinansowaniu in vitro oraz pigułce dzień po”. Następnie Anna Pietrońska, członkini wrocławskiej .Nowoczesnej, przedstawi prezentację nt. udziału kobiet w polityce, dlaczego jest ich tak mało, czy i jak można to zmienić.

Spotkanie poprowadzi Michał Jurkowski.

   

CZYM SĄ .NOWOCZESNE ROZMOWY?
Jest to cykl spotkań opiniotwórczych mający na celu przede wszystkim zachęcenie do rozmawiania o różnych problemach i pomysłach, które dotyczą nas jako obywateli Polski i mieszkańców Wrocławia. W trakcie spotkań mamy przewidziane prezentacje przygotowane przez osoby związane z tematem wieczoru, a następnie zaplanowany jest panel dyskusyjny w trakcie którego wszyscy obecni mogą debatować i wyrażać swoje opnie w danym temacie.

AGENDA SPOTKANIA
18:00 Kick off*
18:10 Rozpoczęcie spotkania
18:15 Prezentacja 1
18:30 Prezentacja 2
18:45 Pytania i panel dyskusyjny
19:15 Podsumowanie spotkania
19:20 Zakończenie spotkania
19:30 After party

*Kick off – czas dla spóźnialskich, na przywitanie się i zajęcie miejsc 🙂

#NowoczesneRozmowy odbywać się będą dwa razy w miesiącu, w środy, o godzi. 18:00 w biurze .Nowoczesnej we Wrocławiu, ul. Św. Antoniego 21

Zapraszamy serdecznie!

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?