Grabarek szefem Nowoczesnej na Dolnym Śląsku

126 głosów za otrzymał Tadeusz Grabarek na II Konwencji Regionu Dolnośląskiego Nowoczesnej RP. Wobec 8 głosów przeciwnych dotychczasowy przewodniczący został wybrany szefem .N w regionie na czteroletnią kadencję.

– Dziękuję wszystkim za poparcie, liczę na to, że razem z nowo wybranym Zarządem Regionu przeprowadzimy z sukcesem Nowoczesną przez wybory samorządowe – mówił Grabarek po wyborach.

Trwają prace Komisji Skrutacyjnej, która liczy głosy oddane w pozostałych głosowaniach ustalających reprezentację Dolnego Śląska na Radzie Regionu, Radzie Krajowej, Konwencji Krajowej, Sądzie Koleżeńskim i Komisji Rewizyjnej.

fot, Łukasz Kamiński

Wybrani członkowie Rady Regionu:

  1. Adamczyk Piotr
  2. Bednarski Janusz
  3. Białek Michał
  4. Bogusz Wojciech
  5. Butler Mariusz
  6. Chrabąszcz Jerzy
  7. Czuliński Paweł
  8. Hlebowicz Mariusz
  9. Iwancz Jacek
  10. Kamieniarz Ewa
  11. Kaźmierczak Adam
  12. Kopycki Adam
  13. Kozdrowicz Piotr
  14. Krawczyk Sławomir
  15. Krzysztof Mironowicz
  16. Kubowicz Remigiusz
  17. Łożyński Marcin
  18. Pawłowski Wojciech
  19. Piątkowski Bogdan
  20. Przystawka Magdalena
  21. Różewicz Maciej
  22. Stańczyk Jerzy
  23. Szczygłowska Malwina
  24. Szczytko Remigiusz
  25. Śpiewak Krzysztof
  26. Tyc Jacek
  27. Waśkow Andrzej
  28. Wikliński Paweł
  29. Wiśniewski Maciej
  30. Żukowski Radosław

Regionalna Komisja Rewizyjna

  1. Rafał Bronakowski
  2. Michał Jurkowski
  3. Tomasz Mitraszewski

Skład Regionalnegi Sądu Koleżeńskiego

  1. Tamara Konstańczak
  2. Wach Marcin
  3. Wójcik Arkadiusz

Członkowie Rady Krajowej

  1. Bryłka Krzysztof
  2. Dyszkiewicz Iwona
  3. Iwancz Jacek
  4. Łożyński Marcin
  5. Razik – Trziszka Magdalena
  6. Szczygłowska Malwina
  7. Ślusarek Dariusz
  8. Taranek Jarosław
  9. Uhle Piotr
  10. Waśkow Andrzej
  11. Zieliński Grzegorz

Delegaci na Konwencję Krajową

  1. Butler Mariusz
  2. Chrabąszcz Jerzy
  3. Dyszkiewicz Iwona
  4. Hanczarek Tomasz
  5. Hlebowicz Mariusz
  6. Kopycki Artur
  7. Krawczyk Sławomir
  8. Kubiszewski Mariusz
  9. Kwiatkowski Mariusz
  10. Lebiedziński Janusz
  11. Łożyński Marcin
  12. Razik-Trziszka Magdalena
  13. Waśkow Andrzej
  14. Rut Wojciech
  15. Szczygłowska Malwina
  16. Śpiewak Krzysztof
  17. Taranek Jarosław
  18. Uhle Piotr
  19. Wiśniewski Maciej
  20. Wójcik Arkadiusz
  21. Różewicz Maciej
  22. Zahorski Jacek
  23. Zieliński Grzegorz
  24. Ziomko Krzysztof
  25. Żukowski Radosław
  26. Iwancz Jacek
  27. Ślusarek Dariusz

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?