Posłanka Nowoczesnej pomoże świdniczanom. Nowe biuro poselskie już działa.

Joanna Augustynowska, posłanka Nowoczesnej, właśnie otworzyła swoje nowe biuro poselskie w Świdnicy. – Chcemy być bliżej wyborców i pomagać im w rozwiązywaniu codziennych problemów – mówi parlamentarzystka.

Nowe biuro poselskie Joanny Augustynowskiej mieści się przy ulicy Trybunalskiej 2. Jest czynne w poniedziałki, środy i piątki od godziny 12 do 16.

W trakcie otwarcia biura, parlamentarzystka Nowoczesnej przypominała o głównych wartościach przyświecających tej partii – zgodzie między obywatelami, uczciwym i służącym ludziom państwie czy optymistycznym spojrzeniu w przyszłość i wspólnym osiąganiu wyznaczonych celów.

– Nowoczesna to partia, która w obecnej sytuacji myśli przede wszystkim o lepszej przyszłości i wspieraniu inicjatyw obywatelskich. Dlatego też, zależy nam, by być blisko obywateli, słuchać ich głosów, bo to dla nich chcemy lepszego państwa – takiego, na jakie zasługują – tłumaczy Joanna Augustynowska.

W tym właśnie ma pomóc nowo otwarta filia biura poselskiego.  Joanna Augustynowska – wspólnie z koordynatorem okręgu świdnickiego Wojciechem Rutem – liczą, że dzięki tej inicjatywy będą bliżej wyborców i pomogą im w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Przypomnijmy, że drugie biuro posłanki Joanny Augustynowskiej mieści się we Wrocławiu przy ul. Wambierzyckiej 35.

– Jego drzwi są szeroko otwarte dla każdego zainteresowanego czy szukającego pomocy – zapewnia parlamentarzystka.

Więcej informacji o działalności świdnickiego biura Joanny Augustynowskiej można uzyskać pisząc na adres biuro.swidnica@nowoczesna.org

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?