Spotkanie informacyjno-organizacyjne zespołów eksperckich

W dniu dzisiejszym (7 czerwca) w siedzibie .Nowoczesnej we Wrocławiu odbyło się spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tworzonej właśnie w regionie dolnośląskim (OW1, OW2 i OW3) sieci zespołów eksperckich „Lepsza Polska” będącej częścią struktury ogólnopolskiej.
Na spotkaniu było obecnych ponad 30 osób z regionu. Zrobiono prezentację struktury organizacyjnej  oraz podstawowych założeń funkcjonalnych sieci „Lepsza Polska”. W trakcie spotkania pojawiło się wiele pytań dotyczących sposobu współpracy zarówno w regionie jak i na skalę ogólnopolską; sposobów komunikacji zarówno w strukturach pionowych (regiony <-> Centrala w Warszawie) jak i
poziomych (kontakty pomiędzy poszczególnymi zespołami eksperckimi w różnych regionach).
Uzgodniono, że do dnia 25 czerwca – termin ogólnopolskiego spotkania roboczego komitetu sterującego – zostaną określone poszczególne zespoły oraz ich składy. W optymalnej sytuacji każdy z utworzonych zespołów powinien do tego terminu zebrać się i wyłonić spośród swojego składu osobę przewodniczącego zespołu.
W międzyczasie mają być prowadzone centralnie prace nad wdrożeniem stosownych narzędzi informatycznych do zapewnienia łatwej, efektywnej i bezpiecznej komunikacji wewnątrz sieci.
Do końca tego tygodnia poinformujemy jakie zespoły eksperckie powstają i od początku przyszłego tygodnia rozpoczynamy organizowanie spotkań poszczególnych zespołów.
O dalszych postępach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Katarzyna Liwarska-Fulczyk
Mariusz Butler

Koordynatorzy Sieci Eksperckiej
Regionu Dolny Śląsk
.Nowoczesna Ryszarda Petru

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?