Polityka polityką, a ludziom po prostu trzeba pomóc.

Szanowni Państwo.

Przesyłam Państwu link do ankiety online.  Zachęcam, żeby się podpisywać, chodzi o poparcie dla projektu Kola Wrocławskiego .Nowoczesnej, finansowania przez Samorząd zabiegów in vitro, a więc pomocy ponad 400 wrocławskim parom rocznie, które pragną mieć dzieci,   a nie mogą tego osiągnąć w żaden inny sposób. Jak wiadomo, rząd wycofał dofinansowanie in vitro, choć przecież ludzie niezmiennie mają do tegoprawo. Bez pieniędzy, prawo jest martwe.

Radni Miejscy.Nowoczesnej złożyli projekt uchwały, żeby dla mieszkańców naszego miasta finansowanie to przejęła Gmina Wrocław. Wynik głosowania nie jest jednak pewny. Chodzi więc o to, by władze Wrocławia, a także Radni z innych partii i klubów, zobaczyli jak ogromne jest poparcie ludzi dla tej inicjatywy i tym samym zdecydowali się nasz projekt poprzeć. Głosowanie w październiku.

Członkowie .N zbierają od kilku tygodni podpisy na mieście, a teraz ruszamy z akcją w intrenecie.

Proszę Państwa o rozsyłanie tego linku do swoich znajomych, z prośbą o wpisanie ich poparcia. Następnie niech znajomi prześlą swoim znajomym tę samą prośbę, wraz z linkiem.

https://www.petycjeonline.com/in_vitro_dla_wrocawia

W imieniu Zarządu Koła Wrocław .Nowoczesnej

Krzysztof Mironowicz

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?